2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation, service och underhåll av stål- och branddörrar mm.
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal om installation av stål- och branddörrar i beställarens fastighetsbestånd samt tillhörande underhålls- och servicearbeten mm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45343000 Installation av brandskydd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111226:Lot:1