42767-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Skolskjutsar till Lidköpings kommun - Saleby skola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjutsar till Lidköpings kommun - Saleby skola
BeskrivningUpphandling avseende skolskjutsar till Lidköpings kommun - Saleby skola.
Intern identifierare2023-83
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000