Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
4 fackskärl.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44616200 Avfallstunnor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fyrfackskärl för insamling av hushållsavfall som källsorteras i 8-11 fraktioner.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39221220 Kärl
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen