2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av rullkomprimatorer
Beskrivning: Inköp av 14 st rullkomprimatorer till Kommunens återvinningscentral i Stenkullen.
Intern identifierare: SBN25.187
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42914000 Återvinningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39713300 Avfallskomprimatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000