427852-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Spektrometrar – NEMS-FTIR analyser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNEMS-FTIR analyser
BeskrivningSee procurement documents
Intern identifierareSU-485A-0017-26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNEMS-FTIR analyser