See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spirometrier
Beskrivning: Spirometrier inklusive förbrukningsmaterial
Intern identifierare: IN-IN23-0178
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: E-handel
Beskrivning: E-handel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Generell del
Intern identifierare: IN-IN23-0178-1