Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Uppskattad löptid
Startdatum: 12/05/2025