See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrbilar
Beskrivning: Upphandlingen avser korttidshyra av fordon när egna fordon inte räcker till eller vid behov av annan egenskap i fordon som inte finns tillgänglig i egen ägo.
Intern identifierare: KLF 2025/127
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hyrbilar