Umeå universitets inbjuder Er att delta i upphandling av ett kontrakt avseende en digital plattfomr/ ett beställningssystem för köp av e-böcker. Denna upphandling avser en systemtjänst för sökning, urval, beställning, administration samt support av e-böcker till Umeå universitetsbibliotek.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48161000 Administrativt bibliotekssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
En digital plattform för beställning av e-böcker