428213-2025 - Resultat
Sverige – Låssmedstjänster – Lås och larm, ramavtal för service och installation Sotenäs kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLås och larm, ramavtal för service och installation Sotenäs kommun
BeskrivningLeverans av lås och larmarbeten av auktoriserad/certifierat företag för succesiva avrop vid behov under kontraktstiden.
Typ av förfarandeSelektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:62:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625300 Inbrottslarmssystem, 35121700 Larmsystem, 44521110 Dörrlås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 45312200 Installation av inbrottssystem