428413-2025 - Resultat
Sverige – Inkasso – Inkassotjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInkassotjänst
BeskrivningVi genomför denna upphandling med ett öppet förfarande enligt Lag om offentlig upphandling.
Intern identifierareAD 807/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79940000 Inkasso
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000