428442-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Forskningslaboratorietjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Analysis for the Stockholm3 test.
Referensnummer: 17015/C8, 2-2205/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
73111000 Forskningslaboratorietjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71900000 Laboratorietjänster, 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen