2. Förfarande
Förfarande
Titel: Panoramaröntgen
Beskrivning: Upphandling av Panoramaröntgen till FTV kliniker inom VGR
Intern identifierare: RS 2026-01487
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000