2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datorer
Beskrivning: PC- och Macdatorer med specifika tillbehör och bildskärmar samt tillhörande tjänster. Med tillbehör avses sådana tillbehör som är specificerade i detta underlag och som köps till datorn i samband med datorköpet.
Intern identifierare: C 2026-0536
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000