2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI avseende DEPÅ för Nästa Generation Öresundståg (NGÖ)
Beskrivning: Detta är en RFI, det vill säga inhämtning av information från marknadens aktörer gällande följande område; Depåfrågor. Bifogar pdf "118-2023_RFI_DEPÅ_NGÖ frågor till marknaden" som Skånetrafiken skulle vilja få besvarade senast 26 augusti 2024 i TendSign.
Intern identifierare: 118/2023_RFI_DEPÅ
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34600000 Järnvägs- och spårvägslok, rullande materiel samt tillhörande delar