2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pensionsrådgivningstjänst
Beskrivning: digital Pensionsrådgivningstjänst till anställda inom regionen
Intern identifierare: RJL 2025/723
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66131100 Pensionsinvesteringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66171000 Finansiell rådgivning, 66520000 Pensionstjänster, 66523000 Förvaltningsrådgivning för pensionsfond
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000