Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksrelaterade tjänster såsom service och underhåll
Referensnummer: 081/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Systerupphandling till Storköksutrustning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50880000 Reparation och underhåll av hotell- och restaurangutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen