428942-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster på elområdet – Konsulttjänster för elprojektering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster för elprojektering
BeskrivningDenna upphandling avser ramavtal för konsulttjänster inom elprojektering.
Intern identifierare782-2024/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314100 Tjänster på elområdet
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsulttjänster för elprojektering