428945-2023 - ÄndringSverige-Gävle: Utvärderingskonsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Klusterutvärdering - Skolavhopp
Referensnummer: 2023/00237
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Svenska ESF-rådet bjuder härmed in att lämna anbud på denna upphandling avseende Klusterutvärdering - Skolavhopp.