See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: KS 2026/329
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000