2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser revisionstjänster, årlig finansiell revision och omfattar: Sakkunniga till kommunens revisorer Sakkunniga till lekmannarevisorerna i kommunens bolag samt stiftelse Finansiell revision för kommunens helägda bolag Sakkunniga till kommunens revisorer för Bohus Räddningstjänstförbund Granskning av Kungälv Energi ABs rapportering till Energimarknadsinspektion
Intern identifierare: KS2025/1054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Sakkunniga till kommunens revisorer samt till lekmannarevisorerna i kommunens bolag samt stiftelse Finansiell revision för kommunens helägda bolag och bostadsstiftelsen Granskning av Kungälv Energi ABs rapportering till Energimarknadsinspektion
Intern identifierare: Revisionstjänster 2025