42928-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – TI 2023-1184 Inkassotjänster Telge Bostäder
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1184 Inkassotjänster Telge Bostäder
BeskrivningUpphandlingen avser tjänster inom Inkassoverksamhet ( som avser indrivning av och fordringar för annans räkning eller fordringar som övertagits för indrivning) för Telge Bostäder.
Intern identifierare23/124
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79940000 Inkasso
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000