429305-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – TI 2025-1098 Service och reparationer depinogasanläggning Södertälje
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1098 Service och reparationer depinogasanläggning Södertälje
BeskrivningUnderhållsarbete, besiktningar och nödvändiga reparationer på vårt insamlingssystem för deponigas på Tveta Återvinning
Intern identifierareTI 2025-1098
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000