429467-2023 - ResultatSverige-Ludvika: Fasta bränslen
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
PELLETSUPPHANDLING
Referensnummer: 23/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09110000 Fasta bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans av pellets enligt beställarens behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
09111400 Träbränslen
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen