See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylmaskiner Region Halland RS230459
Beskrivning: Se förfrågningsdokumenten.
Föregående meddelande: 012402-2023
Intern identifierare: RS230459
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Enligt ffu
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (3)