See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2024 Defibrillatorer, Region Norrbotten
Beskrivning: Region Norrbotten avser upphandla defibrillatorer för leverans till Region Norrbotten. Upphandlingen genomförs som ett öppet förfarande enligt LOU.
Intern identifierare: 24/73
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000