2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital arbetsplats till Region Skåne
Beskrivning: Upphandling av digital arbetsplats. Upphandlingen avser köp av följande tjänster. - IT Arbetsplats som tjänst - Tillbehör som tjänst - Utskrift som tjänst - Mobila enheter som tjänst - Multimedia som
Intern identifierare: 2025-O000596
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000