See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Myndighetsbesiktningar 2021:2
Beskrivning: Higab AB avser utföra OVK-besiktningar under 2021 enligt Objektsförteckning.
Föregående meddelande: 601946-2020
Intern identifierare: 9024
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000