Ramavtalet avser projekteringsledning (generalkonsultuppdrag) för konstgräsplaner både avseende nyproduktion samt omläggning av befintliga konstgräsplaner. För mer detaljerad information, se upphandlingsdokumenten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen