See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lantbruksförnödenheter
Beskrivning: Upphandling av lantbruksförnödenheter
Intern identifierare: RS 2025-00827
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15700000 Djurfoder, 24400000 Konstgödsel och kväveföreningar, 24410000 Kvävehaltiga gödningsmedel, 24420000 Fosforgödselmedel, 24440000 Diverse gödselmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000