429742-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Maskintekniska installationsarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Automated warehousing solutions
Referensnummer: 21/063
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45351000 Maskintekniska installationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework regarding Automated warehousing solutions.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42965100 Driftssystem för lager
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Framework regarding Automated warehousing solutions with mini-tenders as call-of procedure.