See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandbil 2025
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: IU25-4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144200 Beredskapsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1640370
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1640372