See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Myndighetsbesiktningar 2022:1
Beskrivning: Efterannonsering av avrop gjort för OVK besiktningar av fastigheter under 2022.
Intern identifierare: 9820
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000