42990-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lagerhantering – Tredjepartslogistiklösning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTredjepartslogistiklösning
BeskrivningRegion Halland har behov av en tredjepartslogistiklösning som ansvarar för lagerhantering för en del av regionens upphandlade sortiment.
Intern identifierareRS241233
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000