See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Myndighetsbesiktningar 2021:3
Beskrivning: Avrop från Tekniska konsulter Myndighetsbesiktningar DIS för OVK-besiktningar som ska genomföras under september-oktober 2021 enligt bilagd förteckning.
Föregående meddelande: 601946-2020
Intern identifierare: 9281
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000