2. Förfarande
Förfarande
Titel: Individuell coachning 2027
Beskrivning: Upphandlingen avser individuell coachning, dvs. en proaktiv individuell insats med fokus på att stödja en person genom reflektion och samtal. Coachningsinsatsen ska utveckla och stärka individens beteenden i den nuvarande rollen som chef och/eller ledare. Upphandlingen omfattar också instrument/verktyg för att identifiera styrkor och utvecklingsområden hos individer. Målgrupp: samtliga chefsnivåer och ledare i Stockholms stad.
Intern identifierare: KS 2025/1432
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79633000 Personalutveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal, 80511000 Personalutbildning, 80521000 Utbildningsprogram, 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning, 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Individuell coachning 2027