2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling Botkyrka kommun
Beskrivning: Förhandsannons avseende kommande hyresvärdsupphandling i Botkyrka kommun.
Intern identifierare: A634.749/2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45210000 Byggnadsanläggning, 45216000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader avsedda för ordningsmakten eller brand- och räddningstjänsten samt militärbyggnader, 45216100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för ordningsmakten eller brand- och räddningstjänsten, 45216111 Byggnation av polisstation, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster