430392-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Framtagande av förfrågningsunderlag för totalentreprenad västra ringvägen, Trelleborg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framtagande av förfrågningsunderlag för totalentreprenad västra ringvägen, Trelleborg
Beskrivning: Framtagande av förfrågningsunderlag för totalentreprenad västra Ringvägen, Trelleborg
Intern identifierare: KS 2025/152
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000