Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde