430522-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Fönsterputsning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputs
Referensnummer: RS 2018-01282
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fönsterputstjänster.