430574-2024 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Kommunikationsbyråtjänster.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsbyråtjänster.
BeskrivningKommunikationsbyråtjänster
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKommunikationstjänster
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90060:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
Optioner
Beskrivning av alternativenRamavtalet kan förlängas vid flera tillfällen. Den sammanlagda ramavtalsperioden får dock inte överstiga 48 kalendermånader.