2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal byggtekniska konsulter åt Staffanstorp kommunfastigheter AB
Beskrivning: Ramavtal byggtekniska konsulter åt Staffanstorp kommunfastigheter AB
Intern identifierare: 26/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtal Tekniska konsulter åt Staffanstorps komm.
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1899627-0
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: TK... (5) (1) (1)
Intern identifierare: 1899694-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Svarsformulär - Tekniska konsulter
Intern identifierare: 1899628-2