Lastbilstjänster, avfallshantering och mottagning samt leverans av material till VA SYDs egna entreprenader
Referensnummer: 22/00479
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandlingen ska leda till ett tecknat ramavtal för beställarens behov av Lastbilstjänster, avfallshantering och mottagning samt leverans av material till VA SYDs entreprenader som utförs i egen regi.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 63110000 Godshantering, 90510000 Avfallshantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen