430802-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serveringsvagnar för transport och förvaring av varm och kall mat
Referensnummer: RS 2020-01219
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal omfattande kantinvagnar, transportvagnar och uppvärmningsvagnar för patientmåltider.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39310000 Cateringutrustning, 39314000 Utrustning för industrikök
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen