See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Flexibla foder - 8167 Spånehusvägen
Beskrivning: Avrop DIS Flexibla foder - 8167 Spånehusvägen
Föregående meddelande: 170125-2024
Intern identifierare: 24/01190
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000