2. Förfarande
Förfarande
Titel: 202529 PR-konsulter
Beskrivning: SVT vill minska sårbarheten i kommunikationsarbetet och teckna ramavtal med byråer för PR, kommunikation och marknadsföring.
Intern identifierare: 26/45
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000