Beskrivning av upphandlingen
Städtjänster för nedanstående objekt för Alfta-Edsbyn Fastighets AB org.nr 556527-4361 (nedan B).
Ägare av objekt är Ovanåkers kommun, Kommunalförbundet Södra Hälsingland och Alfta Edsbyns Fastighets AB som även tecknar avtal för samtliga Beställare.
2. Kommunförrådet Edsbyn Kopparsväg 30,
5. Räddningstjänsten Alfta Gamla Anneforsvägen 10,