Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster, 71630000 Teknisk besiktning och provning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige