2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gjutgodsdetaljer, stålgjutgods
Beskrivning: Stålgjutgods tillverkas av material G20Mn5 enligt SS-EN 10293
Intern identifierare: KOM-418014
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34946120 Järnvägsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Gjutgodsdetaljer, stålgjutgods