430989-2021 - ÄndringSverige-Falun: Digital överföringsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fjärrtillsyn med kamera och tillsynstjänst
Referensnummer: RD19/04865
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32270000 Digital överföringsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillsyn via kamera som ett alternativ eller komplement till fysiska tillsynsbesök